مجتمع آموزشی دانشگاه صنعتی اصفهان Educational Complex of IUT

معرفی دبستان پسرانه

 

دبستان پسرانه دانشگاه صنعتی در سال 1368 تأسیس شده است که از ابتدای تاسیس تا کنون سه باردر داخل دانشگاه تغییر مکان داده است. ابتدا در کوی اساتید دانشگاه (دبستان دخترانه فعلی) سپس به مدرسه راهنمایی سابق جنب چاپخانه دانشگاه و از سال 1397 به ساختمان کمال تغییر مکان داده است . ساختمان دبستان دارای دو طبقه برای دوره های اول ودوم و همراه با دو حیاط و دو ورودی مجزا می باشد. کلیه کلاس­ها مجهز به سیستم تابلوی هوشمند،  وایت برد و تخته سیاه ریلی است.


هر­کلاس دارای دو درب یکی برای ورود و خروج معلم و یک درب مخصوص دانش آموزان است.

برای فعالیت های آموزشی و شورانگیز دارای یک آزمایشگاه بسیار مجهزوفعال، اتاق بازی و­یادگیری، کتابخانه باز در هر طبقه و سایت رایانه ، نمازخانه و آلاچیق هایی که جهت آموزش در فضای باز در نظر گرفته شده است.همچنین برای رفاه حال همکاران در هر طبقه آبدارخانه و دفتر استراحت معلمان نیز وجود دارد .

این دبستان هر ساله با اولویت از فرزندان اساتید و کارمندان و دانشجویان ساکن  دانشگاه و .... اقدام به ثبت نام در پا یه های پیش دبستانی تا ششم  می نماید، استفاده از وجود آموزگاران باتجربه و تخصصی یکی دیگراز امتیازات این دبستان می باشد . هرسال معلمین این دبستان جزو مقام آوران درس پژوهی،اقدام پژوهی و جشنواره های مختلف تدریس و تولید محتوا می باشند.

 

 

 

 
 

دبستان پسرانه

...